Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-12-2019
  Postime
  1

  Artist:Tahir Cnoli

  Pėrshėndetje , mė quajn Tahir jam nga Dibra e Maqedonise, jam Artist piktor , preferoja qė tė regjistrohesha sot nė kėtė forum me gjithė kėnaqėsinė pėr tė shpėrndarė me ju punėt e mia ku mund tė mė gjeni nė Facebook: Tahir Cnoli Art
  ose nė instagram: @tahircnoli

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,603
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum!

  Urime per punet, qenke vertet i talentuar ne portrete.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 10-12-2019 mė 13:09
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-12-2019
  Postime
  2

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli


 4. #4

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •