Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-12-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Artist:Tahir Cnoli

  Pėrshėndetje , mė quajn Tahir jam nga Dibra e Maqedonise, jam Artist piktor , preferoja qė tė regjistrohesha sot nė kėtė forum me gjithė kėnaqėsinė pėr tė shpėrndarė me ju punėt e mia ku mund tė mė gjeni nė Facebook: Tahir Cnoli Art
  ose nė instagram: @tahircnoli

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum!

  Urime per punet, qenke vertet i talentuar ne portrete.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 10-12-2019 mė 13:09
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-12-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2020
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Artist:Tahir Cnoli


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •