Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,797

  Kamer Maloku ka fituar mein e madh ndaj hungarezit Attila Korda.  Kamer Maloku vs Adnan Zilic - 8 rounds super middleweight - 30.03.2019 - Hvelhof

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,797

  Pr: Kamer Maloku ka fituar mein e madh ndaj hungarezit Attila Korda.  Dj-Lita-Kamer Maloku vs Miguel Angel Suarez

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,797

  Pr: Kamer Maloku ka fituar mein e madh ndaj hungarezit Attila Korda.

  Mbyllet mei i madh mes Kamer Malokut dhe hungarezit Korda, ja kush e fiton

  Kamer MusliuiKamer Maloku ka fituar mein e madh ndaj hungarezit Attila Korda.Musliu e fitoi mein ndaj hungarezit, pas vendimit t gyqtarve, shkruan GazetaBlicGjat t gjith raundeve Kameri ishte m krkues, me ’rast edhe kjo ndikoi q ai t shpallej fitues i ktij mei.
  Pas meit ai ka falnderuar t gjith t pranishmit dhe ka prgzuar kundrshtarin pr ndeshjen korrekte./GazetaBlic/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •