Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Kamer Maloku ka fituar meēin e madh ndaj hungarezit Attila Korda.  Kamer Maloku vs Adnan Zilic - 8 rounds super middleweight - 30.03.2019 - Hövelhof

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Kamer Maloku ka fituar meēin e madh ndaj hungarezit Attila Korda.  Dj-Lita-Kamer Maloku vs Miguel Angel Suarez

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Kamer Maloku ka fituar meēin e madh ndaj hungarezit Attila Korda.

  Mbyllet meēi i madh mes Kamer Malokut dhe hungarezit Korda, ja kush e fiton

  Kamer MusliuiKamer Maloku ka fituar meēin e madh ndaj hungarezit Attila Korda.Musliu e fitoi meēin ndaj hungarezit, pas vendimit tė gyqtarėve, shkruan GazetaBlicGjatė tė gjithė raundeve Kameri ishte mė kėrkues, me ē’rast edhe kjo ndikoi qė ai tė shpallej fitues i kėtij meēi.
  Pas meēit ai ka falėnderuar tė gjithė tė pranishmit dhe ka pėrgėzuar kundėrshtarin pėr ndeshjen korrekte./GazetaBlic/
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •