Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,880
  Postimet nė Bllog
  3

  Ndihmoni shqiperine ju lutem ,bamiresia nuk varferon ! !

  Njė tėrmet i fortė 6.3 ka goditur Shqipėrinė rreth orės 3:54 tė ditės 26.11.2019. Fatkeqėsisht shumė persona kanė humbur jetėn dhe njė numėr shumė i madh banesash e pallatesh janė shkatėrruar. Fundjavė Ndryshe nis fushatėn pėr tė ardhur nė ndihmė tė shqiptarėve tonė nė nevojė. Zoti na ruajtė!

  Me parat e grumbulluara do tė ndėrtohen shtėpi pėr tė varfėrit, tė cilėve i ėshtė shkatėrruar banesa!

  kontakoni pėr info +355688089999

  JU LUTEM TA NDIHMOJME SA ME SHUME SHQIPERINE SOT NE KETE DITE TE VESHTIRE !


  CDO CENT CDO LEK I MBLEDHUR SHKON PER ATO QE SOT NUK KAN NJE SHTEPI KU TE FUTEN !

  Klikoni ketu per faqen e kontribuesve
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 28-11-2019 mė 06:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •