Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2010
  Postime
  765
  Faleminderit
  1
  53 falenderime nė 39 postime

  Presidenti Meta, nuk mund te jete Presidenti i vendit tim


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  758
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Presidenti Meta, nuk mund te jete Presidenti i vendit tim


  E zgjodhet president qe te zhdukni partine e LSI,,,,,,,e njohur si parti krahinore (toske) dhe shumeperfshirse (majtas,djathtas),,,me Monika Dibranen e ka hup 90% te elektoratit

  ,,,,,,,,,,ndersa Tom Doshin e perjashtute (gjoja) nga partia qe te mbledhi sa ma shume vota ne veri (krahine e njohur antikomuniste dhe antitoske) dhe tja baje dhurate PS
  ,,,,,,,,,,,interesant ashte rasti edhe i partise komuniste qe ka ma shume se 100 mije anetare,,,,ndersa votat i hedhin per PS
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loni-loni : 25-11-2019 mė 18:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •