Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-11-2019
  Postime
  3

  Te drejtat e "babait"

  Ne shqiperi nuk ka nje shoqat qe te mbroje te drejtat e babait..
  Mbas ndarjes se dy prinderve cdo e drejt i jepet gruas dhe kjo gje nuk eshte e drejt kemi barazi gjinore Po ligji deskriminon babain.. nuk kemi asnje te drejt dhe shumicen e rasteve paragjykohemi etj etj... Ne nje vend si shqiperia duhet te ket istituzione qe ndihmojne keta persona ne menyre qe mos te ngelet te vetgjyqesia.. Ne shqiperi kjo gje nuk ekziston dhe ka shum paragjykime nga cdo ane e shoqerise...

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,769

  Pėr: Te drejtat e "babait"

  Nese "babai" shkon ne ate gjendje..., me mir ti jepet nje ilac miu...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  245

  Pėr: Te drejtat e "babait"

  Babait ska ci duhen te drejtat .I ka ne xhep...!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •