Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Mosha
  40
  Postime
  9

  Zeri ne HDMI2 dhe HDMI3 nuk funksionin!

  Pershendetje! Kam nje paisje box IPTV model MAG254. Kur e lidh kabullin e HDMI tek porta HDMI 1 ka ze ndersa ne porten HDMI 2 dhe HDMI 3 nuk funskionon zeri. Do te thoni ju perdor HDMI 1 (ate e ka zene Albtelecomi . Kush me ndihmon?

 2. #2
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Zeri ne HDMI2 dhe HDMI3 nuk funksionin!

  Citim Postuar mė parė nga tigri2001 Lexo Postimin
  Pershendetje! Kam nje paisje box IPTV model MAG254. Kur e lidh kabullin e HDMI tek porta HDMI 1 ka ze ndersa ne porten HDMI 2 dhe HDMI 3 nuk funskionon zeri. Do te thoni ju perdor HDMI 1 (ate e ka zene Albtelecomi . Kush me ndihmon?
  Fakti qė hdmi 1 ėshtė ne rregull e ka problemin tv.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Mosha
  40
  Postime
  9

  Pėr: Zeri ne HDMI2 dhe HDMI3 nuk funksionin!

  Citim Postuar mė parė nga driniluka Lexo Postimin
  Fakti qė hdmi 1 ėshtė ne rregull e ka problemin tv.
  Te falenderoj per pergjigjen, por nuk eshte problem i TV sepse me paisje tjeter IPTV Android Box zeri tek HDMI2 dhe HDMI3 punon.

 4. #4
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Zeri ne HDMI2 dhe HDMI3 nuk funksionin!

  Citim Postuar mė parė nga tigri2001 Lexo Postimin
  Te falenderoj per pergjigjen, por nuk eshte problem i TV sepse me paisje tjeter IPTV Android Box zeri tek HDMI2 dhe HDMI3 punon.
  Provo atėherė fish tjetėr.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Mosha
  40
  Postime
  9

  Pėr: Zeri ne HDMI2 dhe HDMI3 nuk funksionin!

  Citim Postuar mė parė nga driniluka Lexo Postimin
  Provo atėherė fish tjetėr.
  E njeta gje eshte!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •