Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2010
  Postime
  772
  Faleminderit
  1
  53 falenderime nė 39 postime

  A ka nje Dileme Shqiperia: BE spo Uninionin Euroaziatik (EAEU)?


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  760
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: A ka nje Dileme Shqiperia: BE spo Uninionin Euroaziatik (EAEU)?  A ka dileme Shqiperia?!!!!!!!!!!! si nocion gjeografik,,,,,,,,,, apo si shtet,qeveri,popullsi!!!!!!!
  pyetje idiote,,,,,,99% e Turqeve qe sot jane pjese e Unionit Euroaziatik,pa asnje medyshje(dileme) jan pro BE, enjejta edhe per shume shtete aziatikoeuropiane do deshironin te jene pjese e BE,,,,,tregues tjeter ashte edhe emigrimi masiv drejt BE si edhe shtimi i operacioneve plastike ne vendet aziatike duke marr si model orientus racen europine ,,,,,,,,,,,problemi asht se nuk te pranon kush

  shikoni tregjet financiare, vecanerisht bankat dhe do te kuptoni destinacionin e shtetit shqiptar dhe perqindjen e influencave gjeopolitike

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2010
  Postime
  772
  Faleminderit
  1
  53 falenderime nė 39 postime

  Pėr: A ka nje Dileme Shqiperia: BE spo Uninionin Euroaziatik (EAEU)?

  Sigurisht i nderuar, por deri tani shkembimet tregetare jane me teper me lindjen se me perendimin

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  760
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: A ka nje Dileme Shqiperia: BE spo Uninionin Euroaziatik (EAEU)?

  Citim Postuar mė parė nga pirro10 Lexo Postimin
  Sigurisht i nderuar, por deri tani shkembimet tregetare jane me teper me lindjen se me perendimin

  ,,,,,,,,,,, per sa kohe, tregu zbaton rregullat e lojes nuk ka problem shkembimet tregtare me lindjen ,,,kur ka seleksione aty fillon problemi,

  minishengeni ballkanik ka si synim te SHMANGET rregullave te BE,,(per cilesine e mallit,origjinen,perberjen kimike etjetj), plus TAKSE per cdo mall qe vjen nga BE brenda teritorit te bashkimit ballkanik,duke e kthyer ket territor ne boten e trete,,,,,, persa i perket standarteve te demokratise dhe jeteses

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •