Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Question Pyetje rreth gjuhs shqipe

  Pershendetje. Si eshte forma e sakte e emrit Bato ne te shquaren?

  • Batoja
  • Batua


  Nese dikush me ndihmon do te isha shume mirenjohese.

 2. #2
  Pasioni pr shkencn Maska e KILI MERTURI
  Antarsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evrop
  Postime
  1,838

  Pr: ndihme...

  Tung,

  Pr sa e njoh un gjuhn ton, forma e drejt sht BATUA

  Kili Merturi
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  N dreq t mallkuar t gjith antishqiptart dhe tradhtart e kombit!

Tema t Ngjashme

 1. Feja dhe gjuhes shqipe.
  Nga SERAFIM DILO n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-01-2017, 19:23
 2. Fjalori shpjegues i gjuhs shqipe me rreth 40.000 fj.,online
  Nga LJanina n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-04-2013, 09:39
 3. Drejtshkrimi i gjuhs shqipe
  Nga projekti21_dk n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 17:39
 4. Shqetsime rreth gjuhs letrare shqipe
  Nga Brari n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-06-2008, 14:14
 5. Drejtshkrimi i gjuhs shqipe.
  Nga Opoja n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-10-2007, 14:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •