Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-10-2019
  Postime
  1

  Ndihme per Password Hotmail.

  Pershendetje.
  Me fal a mundeni dikush me ndihmu me kthy emailin qe e kam hap para 10 viteve po thuajse. Eshte ne hotmail edhe pse kam tentu me gjete po kan ndryshu politikat hotmail. Qofse ka dikush qe me ndihmon me ben nje nder te madh. Faleminderit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Detyraime2012 : 20-10-2019 mė 20:18 Arsyeja: Me duhet ndihme

 2. #2
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nese ke harruar kodin nuk mund ta kthesh me. Une kisha nje email te hapur nga 2006 dhe nuk munda ta kthej me asnje lloje menyre. Harroje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,851

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nji vidio ndoshta te kryen pun


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,851

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.


 5. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,880
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nese nuk je loguar me, me shume siguri ajo llogari do jete fshire...

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2019
  Postime
  3

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Pėr tė ndryshuar fjalėkalimin tuaj, hyni nė llogarinė tuaj tė emailit Hotmail ose Outlook.com, klikoni foton e profilit tuaj dhe zgjidhni Shiko llogarinė. Tjetra, klikoni Ndryshoni fjalėkalimin, shkruani fjalėkalimin tuaj aktual dhe kliko Regjistrohu

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •