Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-10-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme per Password Hotmail.

  Pershendetje.
  Me fal a mundeni dikush me ndihmu me kthy emailin qe e kam hap para 10 viteve po thuajse. Eshte ne hotmail edhe pse kam tentu me gjete po kan ndryshu politikat hotmail. Qofse ka dikush qe me ndihmon me ben nje nder te madh. Faleminderit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Detyraime2012 : 20-10-2019 mė 21:18 Arsyeja: Me duhet ndihme

 2. #2
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  671
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nese ke harruar kodin nuk mund ta kthesh me. Une kisha nje email te hapur nga 2006 dhe nuk munda ta kthej me asnje lloje menyre. Harroje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,513
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nji vidio ndoshta te kryen pun


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,513
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.


 5. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,233
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Ndihme per Password Hotmail.

  Nese nuk je loguar me, me shume siguri ajo llogari do jete fshire...
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •