Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-09-2019
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  2

  Ekzorcist ne Shqiperi?

  Pershendetje! Sapo jam regjistruar ne kete forum. Kisha nje pyetje nese dikush di te me pergjigjet. Nese nje person pas nje shtrimi ne spital psikiatrik, del dhe eshte vec me euforik dhe me vetbesues ne "idete e tij" qe e kane shkaterruar si ekonomikisht si shpirterisht a eshte e mundur qe te kete nevoje per te folur me nje ekzorcist. A ka ndonje ekzorcist ne Shqiperi,(ne Itali per shembull nuk arrin dot pasi ka ekspuls personi). Ekzorcist ne kuptimin person qe eshte i besuar nga Kisha Katolike.
  Faleminderit!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-12-2016
  Postime
  3

  Pėr: Ekzorcist ne Shqiperi?

  Kardinal Ernest Simoni Troshani dallohet si ekzorcist i madh. Thuhet se e dėbon djallin edhe nė distancė tė largėt, psh nėse e merr nė telefon.
  Po problemi ėshtė se qysh se ėshtė bėrė kardinal, lėviz shumė jashtė shtetit, por duhet te pyesėsh klerikė shqiptarė qė tė mundohen qė tė kesh njė takim me tė kur tė vijė nė Shqipėri.

 3. #3
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,158

  Pėr: Ekzorcist ne Shqiperi?

  e nderuara dorinela, nqse nuk keni gjetur zgjidhje ju lutem me lajmeroni.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •