Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2019
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thyerja e 3 mujoreshit ne Suedi

  Peshendetje, jam ne Suedi me pashaporte shqipetare dhe e kam thyer 3 mujoreshin, dmth kam ndejtur 5 muaj ketu edhe tani do kthehem ne shqiperi, ju lutem me thoni cfare ndodh ne kete rast? sepse kam lexuar rregulloren e vendeve Shengen dhe thuhet qe ato te vendosin nje shume rreth 3 mij eurosh ose te ndalojn hyrjen ne zonen shengen rreth 2 vjetesh. ju lutem me shkruani nese keni degjuar dike apo keni eksperienca vet sepse jam shume e merakosur.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  208
  141 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Thyerja e 3 mujoreshit ne Suedi

  Kur te vish sdo kesh probleme, kur te ikesh do te duhet te pakten te kalosh 90 dite ne Shqiperi dhe nese je me fat mos te maresh gjobe dhe ekpuls (debim)
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2019
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Thyerja e 3 mujoreshit ne Suedi

  Shume faleminderit per pergjigjen
  Doja te te pyesja edhe nese do me hapin ndonje problem atje ne aeroport apo te me vonojn per shkakun qe udhetimi do te jet tranzit?

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •