Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-08-2019
  Postime
  2

  Diploma e juridikut te Kosoves dhe masters n Amerike sa ka vlere n SHBA?

  Nese mbaron juriidikun ne Kosove dhe merr nje Master n te drejte nderkombetare n SHBA cfare pune mund te besh be SHBA n fushen e drejtesise nese je shtetas i SHBA-ve?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-08-2019
  Postime
  2

  Pr: Diploma e juridikut te Kosoves dhe masters n Amerike sa ka vlere n SHBA?

  Nese ka info dikush ju kus te m lajmeroni

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •