Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Post Kerkoj disa libra ne PDF.

  Pershendetje !
  Doja pak ndihmen e te gjithe pjesetarve te forumit per te me dhene ndo nje nga keto libra ose ndo nje link ku mund ti shkarkoj ne shqip .

  Den Brown : ferri
  Sterio Spasse : pse
  Rhonda Byrne : sekreti

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,244
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.

  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.
  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.
  Problemi qendron qe tek forumi nuk punon "search" dhe nuk mund ti kerkoj dot qe jan ketu link per ti shkarkuar sepse per ti blere online nuk dua sepse e kam me te thjesht ti mar ne librari ato ... Thiesht mos ishin dikur free ne PDF .

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,244
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.

  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •