Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2019
  Postime
  2

  Post Kerkoj disa libra ne PDF.

  Pershendetje !
  Doja pak ndihmen e te gjithe pjesetarve te forumit per te me dhene ndo nje nga keto libra ose ndo nje link ku mund ti shkarkoj ne shqip .

  Den Brown : ferri
  Sterio Spasse : pse
  Rhonda Byrne : sekreti

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,765
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.

  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2019
  Postime
  2

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.
  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Cfare libra, e ke fjalen sepse une di qe cdo gje shitet online.
  Problemi qendron qe tek forumi nuk punon "search" dhe nuk mund ti kerkoj dot qe jan ketu link per ti shkarkuar sepse per ti blere online nuk dua sepse e kam me te thjesht ti mar ne librari ato ... Thiesht mos ishin dikur free ne PDF .

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,765
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Kerkoj disa libra ne PDF.


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •