Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-07-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Reset modemit albtelecom ZXHN H108N V2.5

  I bera reset modemit Albtelecom ZXHN H108N V2.5 po nuk di username dhe passwordin origjinal te modemit . Kam provu username:admin pass:admin por nuk lidhem dot

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Reset modemit albtelecom ZXHN H108N V2.5

  Citim Postuar mė parė nga bobidu Lexo Postimin
  I bera reset modemit Albtelecom ZXHN H108N V2.5 po nuk di username dhe passwordin origjinal te modemit . Kam provu username:admin pass:admin por nuk lidhem dot
  provo me keto me poshte

  Username: user
  Password: user

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Reset modemit albtelecom ZXHN H108N V2.5

  Kontakto me sigurimin e Albtelecom jepi numrin e telefonit dhe ta zgjidhin problemin .
  Silence is golden.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •