Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Post Mire se ju rigjej

  Eshte nji kenaqesi e vecante kur e shef veten serisht ne forumin me te vjeter shiptar
  ndihem k renar qe kam qene nji nga 100 te paret ne kte forum
  po nejse me vjen mire qe kur bej login pas shume vitesh eshte serisht i vlefshem
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2019
  Postime
  1

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Mire se vjen Joli!
  Ishalla je me mend ne koke dhe nuk merr banned dhe ketu.

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Vinjol
  Kujtoj me shum nostalgji atmosferen qe kishte ne kete forum.
  Niveli cilesor i antarve ka qen shum i larte.

  Por sapo humbi zgjedhjet PD-ja ra edhe forumi
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Po thuaj shyqyr qe nuk kemi harru paswordin, se po e harrove administratat jane ne greve pasive gjersa te bie Meta :P , ska kush na ndihmon

 5. #5
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,501

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Thjesht kontaktoni me Albo, se zgjidhet cdo gje.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Vinjol ,pershendetje !Ku je?

 7. #7
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Mire se ju rigjej

  pershendetje....
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Pershendetje zemer e tetes!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •