Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Post Mire se ju rigjej

  Eshte nji kenaqesi e vecante kur e shef veten serisht ne forumin me te vjeter shiptar
  ndihem k renar qe kam qene nji nga 100 te paret ne kte forum
  po nejse me vjen mire qe kur bej login pas shume vitesh eshte serisht i vlefshem
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Mire se vjen Joli!
  Ishalla je me mend ne koke dhe nuk merr banned dhe ketu.

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Vinjol
  Kujtoj me shum nostalgji atmosferen qe kishte ne kete forum.
  Niveli cilesor i antarve ka qen shum i larte.

  Por sapo humbi zgjedhjet PD-ja ra edhe forumi
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Po thuaj shyqyr qe nuk kemi harru paswordin, se po e harrove administratat jane ne greve pasive gjersa te bie Meta :P , ska kush na ndihmon

 5. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,223
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Mire se ju rigjej

  Thjesht kontaktoni me Albo, se zgjidhet cdo gje.
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •