Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet n Bllog
  2

  Gezuar Fitr Bajramin!

  Gzuar Fitr Bajramin gjith shqiptarve kudo ndodhen!
  Zoti ju dhnt paqe,lumturi, begati dhe vetm buzqeshje pr familjet e juaja!


  Emri: IMG-20190603-WA0010.jpg

Shikime: 8879

Madhsia: 20.5 KB

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,250

  Pr: Gezuar Fitr Bajramin!

  Gzuar Fitr Bajramin !

  Shndet, mbarsi, harmoni e begati pr JU & Familjet tuaja !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 04-06-2019 m 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •