Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet nė Bllog
  7

  Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar Fitėr Bajramin gjithė shqipėtarėve kudo ndodhen!
  Zoti ju dhėntė paqe,lumturi, begati dhe vetėm buzėqeshje pėr familjet e juaja!


  Emri: IMG-20190603-WA0010.jpg

Shikime: 21298

Madhėsia: 20.5 KB

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar Fitėr Bajramin !

  Shėndet, mbarėsi, harmoni e begati pėr JU & Familjet tuaja !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-06-2019 mė 12:23

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar Festėn e Bajramit !

  Urime dhe pėr shumė vite festa e Fiter Bajramit! Paqja e harmonia, mirėsia dhe begatia qofshin me ju dhe familjet tuaja !

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar festėn e bajramit. Shėndet e pėr shumė vite.

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •