Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,212
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar Fitėr Bajramin gjithė shqipėtarėve kudo ndodhen!
  Zoti ju dhėntė paqe,lumturi, begati dhe vetėm buzėqeshje pėr familjet e juaja!


  Emri: IMG-20190603-WA0010.jpg

Shikime: 75

Madhėsia: 20.5 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,218
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Gezuar Fitėr Bajramin!

  Gėzuar Fitėr Bajramin !

  Shėndet, mbarėsi, harmoni e begati pėr JU & Familjet tuaja !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-06-2019 mė 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •