Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,216
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Gezuar Fitr Bajramin!

  Gzuar Fitr Bajramin gjith shqiptarve kudo ndodhen!
  Zoti ju dhnt paqe,lumturi, begati dhe vetm buzqeshje pr familjet e juaja!


  Emri: IMG-20190603-WA0010.jpg

Shikime: 75

Madhsia: 20.5 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,227
  Faleminderit
  253
  352 falenderime n 328 postime

  Pr: Gezuar Fitr Bajramin!

  Gzuar Fitr Bajramin !

  Shndet, mbarsi, harmoni e begati pr JU & Familjet tuaja !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 04-06-2019 m 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •