Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-05-2014
  Vendndodhja
  malishev
  Postime
  3

  Prshendetje nga Besmiri

  Jam Besmiri
  Jam 26 vjeqar,nga Malisheva,Single
  Jam i Diplomuar n Agroekonomi dhe shpresoj q t krijoj kontakte t reja prmes ktij Forumi

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,683
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Prshendetje nga Besmiri

  Pershendetje dhe miresevjen!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Antarsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pej
  Mosha
  26
  Postime
  521

  Pr: Prshendetje nga Besmiri

  mire se ke ardh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •