Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-05-2014
  Vendndodhja
  malishev
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėrshendetje nga Besmiri

  Jam Besmiri
  Jam 26 vjeqar,nga Malisheva,Single
  Jam i Diplomuar nė Agroekonomi dhe shpresoj qė tė krijoj kontakte tė reja pėrmes kėtij Forumi

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pėrshendetje nga Besmiri

  Pershendetje dhe miresevjen!
  Silence is golden.

 3. #3
  Besimtar Musliman Maska e GjeNcHe.-.D
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  24
  Postime
  521
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pėrshendetje nga Besmiri

  mire se ke ardh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •