Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1

Tema: Kejsi Tola

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,023
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Kejsi Tola

  Kejsi Tola ėshtė njė ndėr zėrat mė tė spikatur tė gjeneratės sė saj e muzikės shqiptare sot! Artistja e talentuar dhe sharmante, mistike dhe surprizuese , diellore dhe nė evolucion !


  https://www.youtube.com/watch?v=w6Ori4A4ATo

  Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams (Albania) Live 2009 Eurovision Song Contest


  Kėngėtarja triumfuese e spektaklit tė talenteve “Ethet e sė Premtes’ -Edicioni I Katert & Njė prej pėrfaqėsueseve tė suksesshme tė Shqipėrisė nė kompeticionin e rėndėsishėm tė muzikės “Eurovision Song Contest ”.


  https://www.teksteshqip.com/ethet-e-...tevent-331.php
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-05-2019 mė 15:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •