Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ne universitet
  Anėtarėsuar
  08-04-2019
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Supe me Fileto Pule per Vetem 20 min | Soup with Chicken Fillets

  Pershendetje miq
  Sot meqe dhe djali im ishte pak me grip vendosa ti bej nje supe me fiileto pule dhe limon ,,,
  Ua keshilloj dhe ju ta gatuani sidomos tani qe eshte pak si periudhe gripi ,,,
  JU pershendes ,,,, IU BEFTE MIRE

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 02-05-2019 mė 11:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •