Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ne universitet
  Anėtarėsuar
  08-04-2019
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ushqimi me i Shijshem Tradicional Flia / The most Delicious Traditional Food Flia

  PERSHENDETJE MIQ DASHURIA DHE MIQESITE E REJA FILLOJNE NGA STOMAKU ME VETEM 10 MIN MUND TIA RREMBENI ZEMREN ATJ QE DONI,,,,,,IU FTOJ TE SHIKONI SI,,,


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 06-05-2019 mė 10:37

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •