Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje!

  Kerkoj nje shoqe te shkolles se mesme veterinare ne Shkoder,ne vitet 1974-1978, Sanije Pasha, nga Burreli e cila sot jeton ne Boston te SHBA....thjeshte per te mesuar dicka per jeten e saj....ishte nje vajze e shkelqyer dhe besoj ashtu do jete edhe sot nje familjare simbol i miresise....

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje!

  U gjet! Kjo miqesi e vjeter e sinqerte ashtu si para 40 vitesh ,u sjell edhe njehere ne kujtese...Respekte Forumit!

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime nė 101 postime

  Pėr: Pershendetje!

  Nepermjet forumit?
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •