Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  26

  Pershendetje!

  Kerkoj nje shoqe te shkolles se mesme veterinare ne Shkoder,ne vitet 1974-1978, Sanije Pasha, nga Burreli e cila sot jeton ne Boston te SHBA....thjeshte per te mesuar dicka per jeten e saj....ishte nje vajze e shkelqyer dhe besoj ashtu do jete edhe sot nje familjare simbol i miresise....

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  26

  Pėr: Pershendetje!

  U gjet! Kjo miqesi e vjeter e sinqerte ashtu si para 40 vitesh ,u sjell edhe njehere ne kujtese...Respekte Forumit!

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Pershendetje!

  Nepermjet forumit?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje!

  Sa mire mund te gjesh shoket dhe shoqet ketu nepermjet forumit?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •