A keni nevoj pr kredi pr t financuar projektin tuaj?
A keni nevoj pr kredi urgjente pr t shlyer borxhet tuaja?
A keni nevoj pr hua pr t zgjeruar apo krijuar biznesin tuaj?
A keni nevoj pr kredi personale?
Pr t aplikuar pr kredi, Na kontaktoni prmes emailit: awadomaz@gmail.com

Ne ofrojm kredi me norma interesi t lira deri n 3% dhe brenda nj periudhe 1-vjeare deri n 20 vjet. Ne ofrojm kredi n rangun prej $ 2,000.00 dhe $ 10,000,000. Kredit tona jan t siguruara mir pr sigurin maksimale sht prioriteti yn.
Na kontaktoni pr m shum informacion: awadomaz@gmail.com,

Procesi i kredis sht i shpejt dhe i leht,
Kredi me norm interesi prej 3%
Fleksibil, afatgjat ose afatshkurtr
Kohzgjatja e huas nga 1 deri n 20 vjet.
Ne ofrojm kredi klientve vendas dhe ndrkombtar

Jemi dhn privilegjin t plotsojm nevojat tuaja financiare, Ne jemi t autorizuar dhe t rregulluar nga autoriteti i shrbimit financiar pr ofrimin e kshillave t huas dhe rregullimin e sigurimit.

Jemi certifikuar, t besueshm, efikas, t shpejt dhe dinamik.
Kontaktoni me e-mail: awadomaz@gmail.com