Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ne universitet
  Anėtarėsuar
  08-04-2019
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje

  KIMIA ESHTE E PAMUNDUR , KIMIA KA SHUME NGARKESE, KIMIA KA TERE ATO FORMULA , OUUU DO E LE FARE ,,,,,,
  E SA E SA HERE KEMI DEGJUAR MES NESH TE TILLA BISEDA , EPO TE PAKTEN NJE MENYRE ME E THJESHTE PER TA PERGATITUR SI LENDE PA VESHTERESI DHE ORE STUDIMI PA FUND IU FTOJ TE NDIQNI KANALIN TIM TE RI NE YOUTUBE KU SESHPEJTI DO NGARKOHEN DHE VIDEO TE LENDEVE TE NDRYSHME ,,,,, NUK DO ZHGENJEHENII

  https://www.youtube.com/watch?v=4PNO0qD9m5U
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ne universitet : 10-04-2019 mė 07:56

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ne universitet
  Anėtarėsuar
  08-04-2019
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje


Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •