Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,841

  Dy dekada nga bombardimet e NATO-s

  Mbushen 20 vjet nga bombardimet e NATO-s -

  Presidenti i Shqipėrisė: Pėrherė mirėnjohės ShBA’sė dhe NATO


  Ishte ora 19:45 kur 24 marsin e dy dekadave mė parė, avionėt e NATO-s lėshuan raketat e para kundėr pozicioneve strategjike tė ushtrisė sė ish-Jugosllavisė, siē quheshin dy republikat e mbetura tė ish- Federatės Jugosllave, Serbia dhe Mali i Zi.

  Kėtė datė e ka kujtuar edhe Presidenti i Shqipėrisė, Ilir Meta.

  “Pėrherė mirėnjohės SHBA dhe NATO, pėr kėtė kontribut tė jashtėzakonshėm”, shkruan presidenti i Shqipėrisė Ilir Meta nė Facebook, duke vlerėsuar atė ndėrhyrjen ushtarake si vendimi qė i dha fund gjenocidit e spastrimit etnik dhe parapriu Pavarėsinė e Kosovės,

  “Sot mbushen 20 vjet nga dita kur NATO vendosi tė ndėrhyjė pėr tė imponuar paqen duke i dhėnė fund gjenocidit e spastrimit etnik dhe paraprirė Pavarėsisė sė Kosovės, e cila forcoi paqen e stabilitetin nė rajonin tonė. Pėrherė mirėnjohės SHBA dhe NATO, pėr kėtė kontribut tė jashtėzakonshėm. Tashmė 10-vite anėtare nė NATO, Shqipėria mbetet e angazhuar maksimalisht nė mbrojtjen e vlerave tė lirisė, paqes e sigurisė nė rajonin tonė dhe kudo nė botė”, shkruan Meta./TCh/

  https://www.youtube.com/watch?v=2nh1lkcsxrA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 24-03-2019 mė 15:24

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,193

  Pėr: Dy dekada nga bombardimet e NATO-s

  Po e tha presidenti qe ka vjedhur popullin e vet,nuk ka sesi mos jemi dakort,ēudi qe nuk ka futur dhe trasparencen me integrimin !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •