Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,992

  Flaka Loxha medalja e dyt te art

  Flaka Loxha medalja e dyt te art
  Xhudistet kosovare kan ln shenjn e tyre n Kupn Europiane pr Juniore Athina 2019 .

  Pas Erza Muminoviqit medaljen e art e fitoi edhe Flaka Loxha, n kategorin 57 kilogram.

  Greqia sot pr t dyt her me himn e flamur t shtetit ton po njoftohet. Flaka Loxha e shklqyeshme sot. E art 57 kg, ka shkruar Driton Kuka.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,992

  Pr: Flaka Loxha medalja e dyt te art

  Flaka Loxha n finale t European Cup Sarajevo 2019

  Sukseset n sportin e xhudos nuk kan t ndaluar. Tanim sht garuesja e re kosovare, Flaka Loxha, ajo e cila sht kualifikuar n finale t EJU European Cup Sarajevo 2019. Ajo deri m tani n kt gar ka arritur tri fitore me Ippon dhe n gjysmfinale ka mposhtur nj garuese serbe, e cila ishte favorite pr medalje n kategorin 57 kilogram.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-07-2019 m 14:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •