Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2019
  Postime
  1

  Pershendetje

  Pershendetje, jam djal 23 vjeqare shqiptare nga Dardania (Gjilan), jetoj jasht vendit dhe flas disa gjuhe te huaja.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pėr: Pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,967

  Pėr: Pershendetje

  Mirė se erdhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •