Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje

  Pershendetje, jam djal 23 vjeqare shqiptare nga Dardania (Gjilan), jetoj jasht vendit dhe flas disa gjuhe te huaja.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,244
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen!
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,308
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pershendetje

  Mirė se erdhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •