Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4

Tema: Prezantim

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-03-2019
  Postime
  2

  Prezantim

  Pershendetje
  Une quhem Anila jetoj ne Itali . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj . Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume prej te gjitheve fale informacioneve me vlere qe shperndani ne kete forum . Ju pershendes te gjitheve!! 😄😄

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Prezantim

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum, uroj te gjesh c'ka kerkon, pasi forumi eshte nje enciklopedi ketu.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Prezantim

  Citim Postuar mė parė nga Anna1990 Lexo Postimin
  Pershendetje
  Une quhem Anila jetoj ne Itali . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj . Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume prej te gjitheve fale informacioneve me vlere qe shperndani ne kete forum . Ju pershendes te gjitheve!! ����
  Mire se erdhe.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,211

  Pėr: Prezantim

  Pėrshėndetje & Mirė se erdhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •