Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4

Tema: Prezantim

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-03-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Prezantim

  Pershendetje
  Une quhem Anila jetoj ne Itali . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj . Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume prej te gjitheve fale informacioneve me vlere qe shperndani ne kete forum . Ju pershendes te gjitheve!! 😄😄

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,161
  Faleminderit
  152
  105 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Prezantim

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum, uroj te gjesh c'ka kerkon, pasi forumi eshte nje enciklopedi ketu.
  Silence is golden.

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  659
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Prezantim

  Citim Postuar mė parė nga Anna1990 Lexo Postimin
  Pershendetje
  Une quhem Anila jetoj ne Itali . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj . Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume prej te gjitheve fale informacioneve me vlere qe shperndani ne kete forum . Ju pershendes te gjitheve!! ����
  Mire se erdhe.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,619
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Prezantim

  Pėrshėndetje & Mirė se erdhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •