Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  172
  117 falenderime nė 104 postime

  Sondazhet si nje prej atributeve kryesore tė demokracise

  Report TV nė bashkėpunim me institutin Italian “GPF Inspiring Research” sjellin sondazhin e parė pėr situatėn politike nė vend dhe pritshmėritė pėr zgjedhjet lokale tė 30 qershorit 2019. I ftuari special i mbrėmjes sė sotme nė emisionin “Repolitix”, ėshtė Roberto Baldassari, i cili rikthehet pėr publikun shqiptar pas parashikimeve tė sakta qė bėri pėr zgjedhjet e vitit 2015 dhe 2017 me institutin “Piepoli”, aktualisht president i “GPF Inspiring Research”. Nė kėtė sondazh tė parė qytetarėt i janė pėrgjigjur pyetjes se cilat janė arsyet e klimės sė tensionuar politike qė ka pėrfshirė vendin. Sondazhi jep pėrgjigje edhe pėr votėn e shqiptarėve nėse zgjedhjet do tė mbaheshin sot.

  Emri: c364c589d6669a40b4a54d99a62a80cc20ee71b5_2_1600x900.jpg

Shikime: 21

Madhėsia: 36.0 KB
  Emri: af0154901cba37e4d28393df688e177ee56fa63d_2_1600x900.jpg

Shikime: 24

Madhėsia: 36.9 KB
  Emri: bd79f9997c33617723d0416fc690833565847981_2_1600x900.jpg

Shikime: 21

Madhėsia: 32.2 KB
  Emri: 39471c979c0ecbbb8f7d21946f4e5c072d15354f_2_1600x900.jpg

Shikime: 20

Madhėsia: 32.2 KB
  Emri: 684cfc149797f2f25688cd38ff727f53147d4297_2_1600x900.jpg

Shikime: 20

Madhėsia: 30.7 KB
  Emri: 629ee74dad10fdf49d22ae9db62f49acce27e2d9_2_1600x900.jpg

Shikime: 24

Madhėsia: 33.0 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore tė demokracise

  Keto sondazhet e Carlo Bollinos do kishin noi fare vlere ne vende normale me demokraci te shendoshe.
  Per vende me demokraci pothuajse inekzistente si Shqiperia, vlejne me shume si propagande dy lekshe, qe askush s’i beson..
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore tė demokracise

  Nuk i besoj ketyre sondazheve ...por me sa kuptoj mendoj qe kjo kriza ka "tonifikuar" ata te llogoreve si socialistet me Ramen gjithashtu dhe opoziten. Rama ariti piken me te dobet me protesten e studenteve,ku dhe socialistet vet nuk dinin se ēfare te benin...
  Po keshtu edhe per opoziten kjo krize "tonifikon" edhe ate,jo se do ndryshoj ndonje gje por te pakten u jep njefare shprese dhe militanteve.

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,279
  Faleminderit
  172
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore tė demokracise

  Une deri diku i shoh te drejta si sontazhe duke pare situatat aktuale, ceshtja qe dua te di eshte se deri ne cpike mund te arrij PD kur ka bere nje hap te tille qe mos te jete me pjese e opozites, a eshte fundi i partise demokratike apo fundi i Rames?
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •