Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  168
  117 falenderime n 104 postime

  Sondazhet si nje prej atributeve kryesore t demokracise

  Report TV n bashkpunim me institutin Italian GPF Inspiring Research sjellin sondazhin e par pr situatn politike n vend dhe pritshmrit pr zgjedhjet lokale t 30 qershorit 2019. I ftuari special i mbrmjes s sotme n emisionin Repolitix, sht Roberto Baldassari, i cili rikthehet pr publikun shqiptar pas parashikimeve t sakta q bri pr zgjedhjet e vitit 2015 dhe 2017 me institutin Piepoli, aktualisht president i GPF Inspiring Research. N kt sondazh t par qytetart i jan prgjigjur pyetjes se cilat jan arsyet e klims s tensionuar politike q ka prfshir vendin. Sondazhi jep prgjigje edhe pr votn e shqiptarve nse zgjedhjet do t mbaheshin sot.

  Emri: c364c589d6669a40b4a54d99a62a80cc20ee71b5_2_1600x900.jpg

Shikime: 18

Madhsia: 36.0 KB
  Emri: af0154901cba37e4d28393df688e177ee56fa63d_2_1600x900.jpg

Shikime: 18

Madhsia: 36.9 KB
  Emri: bd79f9997c33617723d0416fc690833565847981_2_1600x900.jpg

Shikime: 17

Madhsia: 32.2 KB
  Emri: 39471c979c0ecbbb8f7d21946f4e5c072d15354f_2_1600x900.jpg

Shikime: 18

Madhsia: 32.2 KB
  Emri: 684cfc149797f2f25688cd38ff727f53147d4297_2_1600x900.jpg

Shikime: 17

Madhsia: 30.7 KB
  Emri: 629ee74dad10fdf49d22ae9db62f49acce27e2d9_2_1600x900.jpg

Shikime: 20

Madhsia: 33.0 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore t demokracise

  Keto sondazhet e Carlo Bollinos do kishin noi fare vlere ne vende normale me demokraci te shendoshe.
  Per vende me demokraci pothuajse inekzistente si Shqiperia, vlejne me shume si propagande dy lekshe, qe askush s’i beson..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore t demokracise

  Nuk i besoj ketyre sondazheve ...por me sa kuptoj mendoj qe kjo kriza ka "tonifikuar" ata te llogoreve si socialistet me Ramen gjithashtu dhe opoziten. Rama ariti piken me te dobet me protesten e studenteve,ku dhe socialistet vet nuk dinin se fare te benin...
  Po keshtu edhe per opoziten kjo krize "tonifikon" edhe ate,jo se do ndryshoj ndonje gje por te pakten u jep njefare shprese dhe militanteve.

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  168
  117 falenderime n 104 postime

  Pr: Sondazhet si nje prej atributeve kryesore t demokracise

  Une deri diku i shoh te drejta si sontazhe duke pare situatat aktuale, ceshtja qe dua te di eshte se deri ne cpike mund te arrij PD kur ka bere nje hap te tille qe mos te jete me pjese e opozites, a eshte fundi i partise demokratike apo fundi i Rames?
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •