Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-03-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Fiset Shkrel dhe Byty

  Prshndetje! Une jam antar i fisit Byty. Thuhet se prejardhja e ktij fisi sht nga Shkreli, pa t dhna m t hollsishme mbi vllaznin apo fshatin brenda Shkrelit. N Shkrel dihet q ekzistojn familjet e fisit dhe disa familje anase ku hyn edhe fshati Xhaj. Sipas t testeve gjenetike, as vllaznit e fisit, as ato t Xhajit, nuk kan lidhje t afrta gjaku me Bytyin.

  A ka kush ndonje informacion mbi pjesn tjetr t Shkrelit? A ka vllazni t tjera q nuk kan lidhje gjaku as me fisin as me fshatin Xhaj? A ka vllazni q mund t martohen me t dy kto popullsi?

  Po krkoj informacion nga dikush q e njeh popullsin, se materialet q ekzistojn i kam lexuar. Faleminderit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Mals : 06-03-2019 m 01:58

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •