Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  197

  Si mundem ta pastroj C:

  Pershendetje, do te doja te pyesja ne lidhje me windows server 2008 ne C: kam te vendosur windowsin ne fjale kam dhe particione te tjera ku ruhen te dhena. Me ndodh qe ne fund te dites pasi kam punuar me win server 2008 hapsira qe ka C: sa vjen dhe zvogelohet te nje kohe qe te dhenat jane rujatur ne D:, E: apo F: Pse te me ndodh keshtu. Ju faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pėr: Si mundem ta pastroj C:

  Citim Postuar mė parė nga mimik Lexo Postimin
  Pershendetje, do te doja te pyesja ne lidhje me windows server 2008 ne C: kam te vendosur windowsin ne fjale kam dhe particione te tjera ku ruhen te dhena. Me ndodh qe ne fund te dites pasi kam punuar me win server 2008 hapsira qe ka C: sa vjen dhe zvogelohet te nje kohe qe te dhenat jane rujatur ne D:, E: apo F: Pse te me ndodh keshtu. Ju faleminderit
  Te gjitha shkarkimet ne Dokument, Foto,Shkarkime(DOWNOLOADES),Muzik i largon te gjitha dhe do lirohet vendi NGA Hard disku C

  https://www.youtube.com/watch?v=9iDSo6y_aB8
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 05-03-2019 mė 16:46

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pėr: Si mundem ta pastroj C:

  How to solve automatically C drive full problem


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pėr: Si mundem ta pastroj C:

  C drive Full problem Esay Solution (Fix it Now)Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •