Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Aida Baraku

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,221

  Aida Baraku

  Njė Artiste e Madhe e Kosovės & njė Poeteshė e Rrallė e Kėngės Shqipe !

  Njė Mjeshtre e Qėndisjes sė Fjalės nė Poezinė e Kėngės - me menēuri, klas dhe finesė. 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,221

  Pėr: Aida Baraku

  PERLĖ !  Poezia & Kompozimi: AIDA BARAKU - Orkestrimi: ARMEND REXHEPAGIQ

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,221

  Pėr: Aida Baraku  Intervista - Aida Baraku e Armend Rexhepagiqi rreth dashurisė e martesės (2004)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •