Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Aida Baraku

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,913

  Aida Baraku

  Njė Artiste e Madhe e Kosovės & njė Poeteshė e Rrallė e Kėngės Shqipe !

  Njė Mjeshtre e Qėndisjes sė Fjalės nė Poezinė e Kėngės - me menēuri, klas dhe finesė. 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,913

  Pėr: Aida Baraku

  PERLĖ !  Poezia & Kompozimi: AIDA BARAKU - Orkestrimi: ARMEND REXHEPAGIQ

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,913

  Pėr: Aida Baraku  Intervista - Aida Baraku e Armend Rexhepagiqi rreth dashurisė e martesės (2004)

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,913

  Pėr: Aida Baraku  Aida Baraku & Armend Rexhepagiqi - 12 Kange nga vitet e 80-ta

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,913

  Pėr: Aida Baraku  Armend Rexhepagiqi - Mami Mami (Jugovizija 1990)

  Music & Arrangement: ARMEND REXHEPAGIQ - Lyrics: AIDA BARAKU


  Jugovizija 1990 - the Yugoslav pre-selection for Eurovision Song Contest 1990.

  Vendi i 6-tė ndėr 16 kėngė pjesmarrėse.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Yugosl...g_Contest_1990

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •