Njė Artiste e Madhe e Kosovės & njė Poeteshė e Rrallė e Kėngės Shqipe !

Njė Mjeshtre e Qėndisjes sė Fjalės nė Poezinė e Kėngės - me menēuri, klas dhe finesė.