Feb 26, 2019
Pjesa e dyt Dt 26 Shkurt
Pa Gjurme- Deshmi tronditese per rrembimin e 6 vjecares/Kush e rrembeu dhe ku e dorezuan Julianen?
Juliana Hoxha ishte 6-vjee kur u rrmbye n 1992 n Shkodr. Asokohe u tha se nj grua e rrmbeu dhe e futi n nj makin tip 'Benz'. Mbrrin dshmia e par q deklaron se vajza u drgua n Prrenjas, qndroi 24 or dhe m pas u drgua n Greqi ku dyshohet se sht birsuar. Gjat emisionit u denoncua edhe nj emr