Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,813

  Pa Gjurme- Dshmi tronditse pr rrmbimin e 6 vjeares/Kush e rrembeu dhe ku e dorzuan Juliann?

  Feb 26, 2019
  Pjesa e dyt Dt 26 Shkurt
  Pa Gjurme- Deshmi tronditese per rrembimin e 6 vjecares/Kush e rrembeu dhe ku e dorezuan Julianen?
  Juliana Hoxha ishte 6-vjee kur u rrmbye n 1992 n Shkodr. Asokohe u tha se nj grua e rrmbeu dhe e futi n nj makin tip 'Benz'. Mbrrin dshmia e par q deklaron se vajza u drgua n Prrenjas, qndroi 24 or dhe m pas u drgua n Greqi ku dyshohet se sht birsuar. Gjat emisionit u denoncua edhe nj emr

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  758

  Pr: Pa Gjurme- Dshmi tronditse pr rrmbimin e 6 vjeares/Kush e rrembeu dhe ku e dorzuan Julian

  ishte koha kur u boshatisen te gjitha shtepite e jetimoreve ne Shqiperi ,,,,,,

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •