Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2019
  Vendndodhja
  Shqiperi,Tirane
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Grupi me i mire

  Pershendetje grupi un jam Ad ifixit.Ku permes videove qe do tju tregoj juve jane te rendesishme per riparimin e mobilave tuaj nese do te keni probleme me ta flm shume.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,188
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Grupi me i mire

  Pershendetje dhe miresevjen!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •