Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2019
  Vendndodhja
  Shqiperi,Tirane
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si te behet nderrimi i cipit te rrypmes ne iphone 6,6s,5,5s

  Pershendetje,ne kete video do te tregoj problemin me te madh te shqiptareve sa i perket cipit te rrymes.Na ka ndodhur shpesh qe iphonat edhe pse i kemoi mbushur nuk jan ndezur,kjo ndodh per shkak te djeges se cipit te rrymes.Ndodh kur e mbushim permes nje kablle ne makine,ne laptop etj.Edhe nese nderrohet bateria nuk ka funksionar.Permes dy videove qe i kam postuar ne youtube do te bej demonstrimin se si te riparohen keto problem dhe si ti pshtojm rreth 30-50 euro.

  Kjo per iphone 6,6s

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2019
  Vendndodhja
  Shqiperi,Tirane
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te behet nderrimi i cipit te rrypmes ne iphone 6,6s,5,5s

  Kjo eshte iphone 5,5s

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •